Ahoj svet…

Približný čas čítania: < 1 minúta

A prečo nie?

Odpovedal som si na myšlienku založenia vlastného miesta anarchie. Miesta kde sa budem môcť nie len vykecať z toho čo ma trápi ale aj z toho o čo sa chcem podeliť s obyvateľstvom internetu. Zaujímavé je, že prvá takáto myšlienka padla zhruba pred 9 rokmi.

Na druhej strane som si od vtedy mohol veľmi dobre premyslieť čo chcem na svojom „blogu“ prezentovať. Ako by mal vyzerať a pre aké publikum by mal byť určený.  Výsledkom je teda, milý čitateľ, to čo tu teraz vidíš.

Písať chcem (vlastne nie, nechcem) asi aj o divadle zvanom politika. O práci v informačných technológiách. O koníčkoch, ktoré rýpu tak trochu do všetkého. O aktuálnych dianiach v spoločnosti. Príspevky na týchto stránkach berte výhradne ako názor jednotlivca, ktorý je tiež „len človek“ a môže sa mýliť. Tak ako všetko, tak aj autor, jeho názory a taktiež články sa stále vyvíjajú. Chcem aby sa to tu stalo miestom na ktoré si aj ja budem chodiť po odpovede aj keď si možno s pribúdajúcim vekom poviem „o čom som to tu do prdele točil?„.

Nejde mi o žiadne kliky, slávu či peniaze. Aj preto som sa rozhodol svoj blog umiestniť na mnou zaplatený web-hosting, ďaleko od všetkých tých mainstreamových služieb kde sa tlačí jeden bloger za druhým a do textu Vám skáče otravná reklama. Napriek tomu verím, že svojich čitateľov si nájdem (resp. oni si nájdu mňa).  🙂

Toľko na úvod. Neostáva mi nič iné len dodať,

print('Hello World');

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.